Info k táboru 2018

25.01.2018 14:06

Letní tábor ,, SHERLOCK HOLMES "

Ahoj kamarádi a kamarádky,

dva nejzkušenější detektivové v dějinách kriminalistiky – detektiv Sherlock Holmes a jeho věrný přítel John Watson si vybrali své nástupce. Společně s dalšími slavnými kolegy Vám ve 14 dnech předají své zkušenosti a znalosti. Vytvoří tak novou generaci detektivů, kteří budou odhalovat zločiny a pomáhat spravedlnosti.

Stohy nevyřešených případů se kupí. Staré případy nejsou vyřešeny.Kriminalita na celém světě narůstá.Pachatelé unikají spravedlnosti.Zločinné gangy získávají stále větší vliv a moc.Postavme se čelem tomuto zlu, sestavme elitní detektivní tým, který pomůže spravedlnosti najít opět cestu na světlo světa …

Celý tábor bude věnován řešení detektivních případů, seznámení se s metodami kriminalistické práce, nejznámějšími detektivy a jejich případy.

Jako obvykle je pro vás připravena spousta tradičních i nových zajímavých her, neobvyklých dobrodružství a výletů, při kterých prožijeme mnoho legrace a nevšedních zážitků a některé večery strávíme společně s kamarády a s písničkami doprovázenými kytarou při posezení u táborového ohně. A to není zdaleka vše, co budete na táboře moci zažít. Mnoho dalších překvapení na vás teprve čeká.

Pojeďte s námi, bude to stát za to !!!

Termín konání tábora: 1.7.2018 – 14.7.2018

Místo konání tábora: Zálesácká táborová základna v Čeložnicích u Kyjova

Cena tábora: 3500 Kč

Vedení tábora:

HVT: Buček Jakub ( Bubák )

ZHVT: Martin Šišma ( Šišmi )

Místo:

Naše táborová základna se nachází za obcí Čeložnice, vzdálenou necelých 7 km od města Kyjov. Doprava do tábora je individuální. Popis cesty: Tábor se nachází na žluté turistické cestě 500m za obcí Čeložnice. Projedete obec a na křižovatce u kapličky se slunečními hodinami se dáte vlevo, za posledním domem po pravé straně u stromu je lípa s kamenným křížkem (bude u ní stát náš člověk), u ní se dáte vpravo na polní cestu, která Vás dovede do tábora.

Po dobu letního tábora je zajištěno:

• ubytování v podsadových stanech (nutno si vzít své spacáky)
  • celodenní strava 5x denně, čaj, příp. šťáva po celý den, stravování začíná snídaní a končí večeří
  • poskytujeme celodenní péči pro děti s důrazem na sport a rekreaci spojené s pobytem v přírodě, a to formou celotáborové hry, kterou pro vás připravilo vedení tábora (osvědčení MŠMT) spolu se zkušenými oddílovými vedoucími, kteří jezdí na tábor již řadu let a pracují s dětmi v průběhu roku

Budete- li mít zájem o náš tábor, je nutno se přihlásit co nejdříve ( nejpozději do 30.4.2018 ) hlavnímu vedoucímu a to emailem na kct-woodcraft@seznam.cz ( preferuji email ), nebo telefonicky na tel. : 728 345 015

Tábory na naší základně pořádáme již více než 15 let.

Před samotným táborem i v době jeho konání dáváme průběžné informace na FB stránky a táborové webové stránky. Doporučujeme tak jejich sledování. Můžete se zde také podívat na naše tábory z minulých let.