Info k táboru 2018

23.12.2017 13:34

LETNÍ TÁBOR 2018: ,, SHERLOCK HOLMES "

 

AHOJ KAMARÁDI,

konečně se blíží tolik očekávaný a dlouho vyhlížený letní tábor, kde strávíme 14 dní plných legrace, nevšedních zážitků a dobrodružství. A proto tedy nastal ten pravý čas poslat Vám potřebné informace.

Tábor pro rok 2018 je věnován tématu ,, SHERLOCK HOLMES "

Nastala ta správná doba rozhodnout se, zda se spolu s námi vydáte na letní táborové dobrodružství se světově proslulým detektivem Sherlockem Holmesem a  méně známým, ale o to zajímavějším a velmi svérázným Johnem Watsonem.

Společně s dalšími slavnými kolegy jim ve čtrnácti dnech předají své zkušenosti a znalosti. Vytvoří tak novou generaci detektivů, kteří budou odhalovat zločiny a pomáhat spravedlnosti.

Jako obvykle je pro Vás připraveno mnoho skvělých her, výletů a vycházek, návštěv koupaliště, sportování a večerních táborových ohňů.

Dovolte nám tedy, abychom Vás jménem KČT HODONÍN - oddílu mladeže WOODCRAFT, pozvali na letní tábor, který proběhne v roce 2018 ve 14-ti denním turnusu na táborové základně v Čeložních u Kyjova.

Tábor se koná od 1. července ( neděle ) do 14. července 2018 ( sobota ) a cena tábora je stanovena na 3.500 Kč.

Hlavní vedoucí tábora: Buček Jakub ( Bubák ). Zástupce HVT: Martin Šišma ( Šišmi ). Pomocník HVT a zároveň i ,, kulturní referent": Stanislav Košulič ( Steen ).

Po dobu letního tábora je zajištěno:

- ubytování ve stanech s podsadou ( nutno si vzít své spacáky )

- celodenní strava 5x denně, čaj, připadně šťáva po celý den, stravování začíná snídaní a končí večeří

- poskytujeme celodenní péči pro děti s důrazem na sport a rekreaci spojené s pobytem v přírodě, a to formou celotáborové hry, kterou pro Vás připravilo vedení tábora ( osvědčení MŠMT ) spolu se zkušenými oddílovými vedoucími, kteří jezdí na tábor již řadu let

- v programu, který bude probíhat v dopoledním, odpolední a večerním bloku, se uskuteční soutěže a hry.

Když nám bude počasí přát, tak bude v programu zahrnuto koupání na veřejném koupališti v Kyjově.

 

Nezapomeňte se tedy přihlásit co nejdříve, protože jsme omezeni kapacitou táborové základny a to 50-ti místy !!!! Není to opravdu moc, tak si pospěšte a nenechte si to utéct :-) Přihlásit se můžete přes přihlašovací formulář, který najdete hned pod plakátem na našich webových stránkách  kct-woodcraft.webnode.cz/

Tak brzy na viděnou na táboře !!! :-)