LETNÍ TÁBOR 2024

,,RITÍŘI ŠIŠATÉHO STOLU "

Ahoj kamarádi a kamarádky,

ačkoliv se to zatím nezdá, velké prázdniny se blíží mílovými kroky a s nimi také letní tábor, kde společně strávíme třináct dní plných her, legrace a dobrodružství.

Zem je zmítána nepokoji. Dlouhé bezvládí, způsobené sežráním našeho krále Hrochogryfem, musí ustat. Je třeba, aby někdo znovu usedl na trůn a vládl. Vydej se tedy s námi do doby chrabrých rytířů, draků a sličných panen. Zažij nespočet výprav, rytířských turnajů a soubojů. Třeba to bude zrovna tvůj rod, který usedne na trůn :-)

Jako obvykle je pro vás připravena spousta tradičních i nových zajímavých her, neobvyklých dobrodružství a výletů, při kterých prožijeme mnoho legrace a nevšedních zážitků a některé večery strávíme společně s kamarády a s písničkami doprovázenými kytarou při posezení u táborového ohně. A to není zdaleka vše, co budete na táboře moci zažít. Mnoho dalších překvapení na vás teprve čeká.

Pojeďte s námi, bude to stát za to !!!

Termín konání tábora: od neděle 11.8.2024 – do pátku 23.8.2024

Místo konání tábora: Zálesácká táborová základna v Čeložnicích u Kyjova

Cena tábora: 4500 Kč

Vedení tábora:

HVT: Buček Jakub ( Bubák )

ZHVT: Košulič Stanislav  ( Steen )

Cena:

zahrnuje celkový pobyt na táboře, stravu, ubytování, vstupy na koupaliště i případnou přepravu dětí v rámci výletu. Platbu prosím realizujte bankovním převodem ve prospěch účtu : 2801177358/2010. Jako variabilní symbol prosím uveďte datum narození účastníka a do zprávy pro příjemce uveďte Tábor Čeložnice - jméno a příjmení účastníka.

Například: Petr Novotný narozený 21.11.2006 má variabilní symbol 21112006 a zpráva pro příjemce bude ,, Tábor Čeložnice - Petr Novotný ".

Místo:

Naše táborová základna se nachází za obcí Čeložnice, vzdálenou necelých 7 km od města Kyjov. Doprava do tábora je individuální. Popis cesty: Tábor se nachází na žluté turistické cestě 500m za obcí Čeložnice. Projedete obec a na křižovatce u kapličky se slunečními hodinami se dáte vlevo, za posledním domem po pravé straně u stromu je lípa s kamenným křížkem (bude u ní stát náš člověk), u ní se dáte vpravo na polní cestu, která Vás dovede do tábora.

Po dobu letního tábora je zajištěno:

• ubytování v podsadových stanech (nutno si vzít své spacáky)
  • celodenní strava 5x denně, čaj, příp. šťáva po celý den, stravování začíná snídaní a končí večeří
  • poskytujeme celodenní péči pro děti s důrazem na sport a rekreaci spojené s pobytem v přírodě, a to formou celotáborové hry, kterou pro vás připravilo vedení tábora (osvědčení MŠMT) spolu se zkušenými oddílovými vedoucími, kteří jezdí na tábor již řadu let a pracují s dětmi v průběhu roku

Budete- li mít zájem o náš tábor, je nutno se přihlásit co nejdříve hlavnímu vedoucímu a to emailem na kct-woodcraft@seznam.cz ( preferuji email ), nebo telefonicky na tel. : 728 345 015

Tábory na naší základně pořádáme již více než 19 let.

Před samotným táborem i v době jeho konání dáváme průběžné informace na FB stránky a táborové webové stránky. Doporučujeme tak jejich sledování. Můžete se zde také podívat na naše tábory z minulých let.